Jaro, s prosbou se k tobě obracím,
nenech nás už čekat dál.
Kde jsou ty dny,
kdy jsi všechno kolem probudilo,
kdy všechno pod tvými dlaněmi rozkvétalo...
Místo toho nosím kabát svěrací,
kolem krku dlouhý šál..
Jaro, nenech nás už čekat dál.

Listopad 2009

Zítra je prosinec ! Posílejte stále příspěvky do adventního kalendáře,prosím

30. listopadu 2009 v 21:11 | Elisis |  Oznámení
Takže lidičky,co já s váma mám robit,čo ? :D Pořád žádný příspěvek do adventního kalendáře.Je to tak lehké.Prostě pošlete jakýkoliv příspěvek : Obrázek,animaci,plakát,pozvánku (vánoční),jakýkoli vánoční nápad.Stačí se jen podívat do horního boxu,kliknout tam a už vám to najede jako na běžícím pásu.Můj e-mail je : eliska.tem@centrum.cz . Jinak budu muset udělat přáspěvek sama,ale to nemám v popisu práce,protože by to měla být vaše práce.Samozřejmě pokud máte nějakou animaci na přání,kterou tady chcete dát,klidně mi jí pošlete,cokoliv na přání,nebo třeba i z internetu.ALe aby to bylo hezké ;)

Tak co,už se vám chce ? Máte nějaký nápad ? Neváhejte,posílejte ;) !

Pozn.:Snažím se udělat obrázek kalendáře,bude tu co nejdřív,snad ještě dnes ;)

Papa
Elisis

Hadrová panenka-5.kapitola

30. listopadu 2009 v 18:53 | Elisis |  Hadrová panenka
Nazdárek.Tady máte další dílek Hadrové panenky.Ouch,má panenka sedí ve svém křesílku a pozoruje mou práci ;) Takže doufámže se jí líbí =)


Obrázek 1.06

30. listopadu 2009 v 18:24 | Elisis |  Obrázky
Tak,a teď něco v hitu filmů .. ? Prostě to na mě působí takové filmové..historické ;)


Jak to působí na vás ? ;)

Papa
Elisis

Život je taký, akým si ho sám spravíš!

29. listopadu 2009 v 20:08 | Elisis |  Ukecanost
Nazdárek lidičky.Na fb jsem si udělala takový kvíz,jaké je mé životní motto.Pokud jste přihlášení na fb (facebook),můžete si kvíz udělat zde.(Snad vám to půjde),výsledek je přesný,strašně mě dojal =)

Život je taký, akým si ho sám spravíš!
Veríš v samého seba a dobre vieš, že: život je ako pohár a je len na tebe, čím si ho naplníš, pretože si to všetko nakoniec vypiješ ty sám... Si veľmi silný človek s dobrou intuíciou a vieš správne používať city aj rozum. Uvedomuješ si aj, že život má dve stránky a okrem tej dobrej sa hovorí aj: život je ako kreslenie bez gumy. Uvedomuješ si, že to, čo robíš, ovplyvňuje nielen dianie okolo seba, ale aj tvoju osobnosť. Vieš si užívať, ale aj stáť nohami pevne na zemi. Si veľmi dobrý priateľ.

Slovenština se mi líbí.Hrozně ráda mluvím slovensky,prostě mě ten jazyk zaujal ;)

Ale nebojte,česky budu psát pořád.Jasně,že čeština je náš národní jazyk a je nejlepší =)
Papa
Elisis

Hlasuj pro postupující do dalšího kola Bleskovky

29. listopadu 2009 v 17:46 | Elisis
Čauky mé milé SB,cizinci a nováčci.Tohoto hlasování se může zůčastnit každý.Chci jen říci,že všechny odpovědi byly správné,proto tohle hlasování.Takže si nemyslete,že to dělám ze soucitu,že to je např.:mé SB nebo blog který mám ráda ! Je jedno,kdo,co znamená.

Zůčastnili se:
Jully
Delli
Mermen

Otázky :

1.Kdy byl založen můj blog ?
2.Co hodnotím ?
3.Potřebuješ na SB zápis ? ( Na mém blogu )

Odpovědi:
Jully
1. 24. října 2009
2. Blogy :-)
3. Noo, ja ani veľmi nie, ale myslím že je na každom autorovi blogu ako as rozhodne :-).

-Správně.Odpověď na třetí otázku se mi líbí.Je to přesné ;)

Delli
1.24.října..máš to v archivu :D
2.Myslím že jenom blogy.
3.Ne...tu ne..asi ;D

-Také správně.Ano,mám to v archivu.Taková nápověda :D . Sice asi,ale říkáš ne,což je pravda.

Mermen
1.24. října 2009
2.Blogy
3.ne O_O

-Správné odpovědi.Není co dodat ;)

V anketě se není zůčastníte hlasování,které odpovědi se vám nejvíce líbili.Neberte to,jaké mám na odpovědi názory já.Důležitý je váš názor ;) Já nehlasuji a ti co se zůčastnili také nemůžou ! Konec soutěže je v pátek 4.12.Stále posílejte nápady do adventího kalendáře !
Ten kdo bude mít nejmíň hlasů,bohužel vypadne.Celkem budou 2 kola.V druhém budou dva lidé,a ten který zůstane prostě vyhraje ;) Tak už hlasujte ! =)

Papa
Elisis

Diplom pro mě-Za bleskovku

29. listopadu 2009 v 17:18 | Elisis |  Diplomy
Ahojki lidi.Tak dneska jsem se zapojila do bleskovky a už mám diplom ;) :

Do bleskovky jsem se zapojila na blogu : world-3.blog.cz
Jednoduchý dotazník ;)

Papa
Elisis

In Live-7.díl

29. listopadu 2009 v 12:27 | Elisis |  Komiks-In Live
Ahojki lidi.Tak když už mám více času,tak jsem se rozhodla udělat další díl komiksu IN Live.Ale teď vážně nevím,jestli mám zrušit ten termín.Stejně to tady skoro vůbec nedávám podle něj,ale snažím se .. Mám ? Nebo nemám ...? Ok tady je už díl :


Vtipy 0.09

29. listopadu 2009 v 11:28 | Elisis |  Vtipy
1.Autobus se rozjíždí z kopce a dva muži za ním běží.První říká : Hehe,budu tam dřív ! Druhý říká : Lepší by bylo,aych tam byl dřív já,jsem totiž řidič ! (Vtip mi vyprávěl taťka,tak jsem ho sem dala,si myslím,že je celkem dost legrační ;) )

2.Přijede blondýnka k čerpací stanici,vyběhne z auta a běží za pánem,který stojí kousek od ní a požádá ho o natankování.Muž neváhá,jde k autu,kde se zeptá,jestli to bude Neutral 95.Blondýnka se začne rozmýšlet a praví tomu muži : To mi chcete lejt 14 let starej benzín ? Já chci hezky novej Neutral 2009..Vy tupče,to už jsem si mohla rovnou natankovat sama !


3.Přijde stará paní k doktorovi a říká: Pane doktore, mám velký problém. Trápí mne větry, ale co je horší, nejsou slyšet a nemají žádný zápach. Třeba teď, co jsem tady, jsem si prdla už nejmíň desetkrát. Poraďte, co mám dělat? Doktor jí napíše recept: Berte tyhle pilulky třikrát denně a přijďte za týden na kontrolu. Babka dorazí o týden později a vypadá naštvaně:Pane doktore, nejenže prdím stejně jako před týdnem, ale navíc po těch pilulkách to teď úplně hrozně smrdí! Co mi k tomu řeknete? Uklidněte se, paní. Teď, když jsme vám srovnali čich, napíšu vám ještě něco na sluch. :D

Který je nejlepší ? ;)

Papa
Elisis

Svetr •2•

28. listopadu 2009 v 22:49 | Elisis |  Designy blogu
Ahojki lidi.Dala jsem si nový design.Nedělala jsem ho sama.Je to tvorba Carmen.Nevím jaký je její osobní blog,prostě jsem se dívala na stránku s layoutama a tam byl tenhle lay.Rozhodně byl hezčí,byl trochu více ostřejší.Můžete si podívat tady.Je hezčí,originál je vždycky lepší ;) A jaký máte názor na design ? Snažila jsem se najít nějaký design,který byl aspoň trochu s deníkem.Ta čára v menu je trochu křivá,až budu mít více času tak to dodělám ;)Papa
Elisis

Rada-Proč mít svého talismana ?

27. listopadu 2009 v 17:27 | Elisis
Ahojki lidičky.Přemýšlela jsem,co dát a článek do rubriky ♥Rady♥ a nakonec jsem došla k nápadu : Proč mít svého talismana (mám to asi blbě napsané,ale snad víte co to je ) . Mám taky svého.Článek jsem o tom už psala.Hadrovou panenku.Nosím jí všude,i do školy.Důveřuju jí a mám ji ráda.Mám pro ní i kolíbku,kde ji každou noc ukládám.Zase se chovám jako malá,ale chovám se tak ráda =)

1.Sežeň si nějakou malou věc,která se ti líbí a víš,že ji budeš mít rád/a.

2.Nos jí co nejvíce u sebe,aby ti mohla co nejvíce přinášet štěstí.Hlavně talismana neměj někde pod postelí v prachu a temnu.Nebude ti přinášet štěstí.Věřím v to.

3.Talisman může být i kamínek,který nosíš na krku,nebo jiný přívěsek.Pokud máš třeba nějakou skupinu,družstvo atp.,můžeš mít i velkého talismana,když vás je víc,větší štěstí =)

4.Když si budeš myslet,že máš všechno co potřebuješ,neznamená to,že talisman zahodíš a vykašleš se na něj.Když ti ta léta přinášel štěstí a ty mu to takhle oplatíš,může ti všechno co jsi měl/a rychle zmizet.

5.Když máš talisman třeba panenku jako já nebo třeba i autíčko ;) nos ho pořád i když už nebudeš v dětských letech.Pokud se ti bude někdo smát,ignoruj ho.Talisman ti přece stále přináší štěstí a ty ho nemůžeš zahodit,jen k vůli nějakému posměváčkovi.

6.Když ti někdy talisman štěstí nepřinese,nevybíjej si na něm zlost !

Přimělo vás to,si pořídit talismana ? Doufám,že ano =)

Papa
Elisis

Bacha,je tu mezinárodko ! A mě stáhne s sebou ..

27. listopadu 2009 v 16:43 | Elisis |  Ukecanost
Čus lidi.Nedávno jsem zjistila že pojedu na mezinárodko (mezinárodní turnaj,myslím ) a půjdu tam dělat čárového rozhodčího.Zítra tady zřejmě nebudu,je to od rána,do večera.Ale možná stuhnu ještě něco přidat ráno,ale ni neslibuji.V neděli tam budu možná,ale to ještě nevím.Podle toho jaký to bude.Budu koukat na čáry a říkat,jestli to je aut nebo dobrý míč...Nevím jaké to bude a mám docela trému,že nic nebudu vědět .. Hrajete nějaký sport,kde jste dělali už rozhodčího ? Já hraju badminton .. Nevím jestli tenhle sport znáte,ale mě baví ;)

-s tímhle míčkem jsem začínala,nyní hraju s peřákem,tedy začínám s ním hrát ;) . Ale ta fotka se mi moc líbí =)

Papa
Elisis

Mám snad ukončit soutěže ? Nebo se uráčíte .. ?

27. listopadu 2009 v 16:34 | Elisis
Promiňte za ten divný název,ale je to tak.Chcete vedět kolik lidí se přihlásilo do soutěže o nejlepší design ? 2 ! Kolik do bleskovky ? 2 ! Kolik do párty soutěže-datum ? 1 ! Já už si nevím rady...Přímo ve volitelném horním boxu mám odkazy na soutěže,ale někdo je tak línej na to ani kliknout...Proč se snad nepřihlásit ? Výhry jsou moc hezké diplomy,za které získáte pochvaly a ocenění ! Pokud máte zájem přihlásit se do soutěží tady máte odkazy :

Snad vám to stačí takhle.Myslím,že ostatní co se přihlásili to taky později mrzí a napíšou mi,že už nechtějí soutěžit ! Prosím,já nevím do kdy už mám čekat !

PS : Psala jsem že Párty soutěž je jen na jeden den,ale je to k něčemu,když se přihlásí jen jeden člověk ? A ty smajlíky myslím vážně ..

Papa
Elisis

Galerie-rozcestí

26. listopadu 2009 v 20:08 | Elisis |  Galerie
-ráda fotím :)

-někdy si zahraju a blýsknu pár fotek s příběhem, jen tak či do určité soutěže


-občas něco načmárám ..

-rozpohybuji obrázky!

-zmáčkni play a jedém
První pokus animace aneb motýlí sen

26. listopadu 2009 v 20:02 | Elisis |  Animace
Ahojki lidi =) Napadlo mě,že když už tady mám tu galerii,že bych v ní mohla zavést i mé animace =) Většinou teda budou mé :D Měli by být prostě pořád,kdyby bych měla animaci za něco,nebo na přání,tak to k tomu napíšu =) Takže tady je .. a žádná sláva,ale docela jsem se snažila =)

Jak se vám líbí ? (Říkám,není nic moc,prostě má druhá animace )

Papa
Elisis

Obrázek 1.05

26. listopadu 2009 v 15:49 | Elisis |  Obrázky
Říkejte si co chcete,mě to prostě zaujalo ;) Když se blíží ta zima,tak nějaký obrázek k tomu =)

-je to trochu menší,ale kdybych to zvětšil,bylo by to v horší kvalitě

Jak se vám líbí ?

Papa
Elisis

Hadrová panenka-4.kapitola

26. listopadu 2009 v 15:36 | Elisis |  Hadrová panenka

Další dílek příběhu Hadrová panenka :


Jsem plná radosti =)

26. listopadu 2009 v 15:11 | Elisis |  Ukecanost
Ahojki lidi ! Dneska mám narozeniny ! Je mi 11 ! Jsem mooc šťastná ;) Za chvilku se začne oslavovat : 16.00 .Doté doby sem přidám trochu více těch článků,když je ta párty ;) Dostala jsem ponožky,čepičku,rybičky a ještě něco od babiček a dědečků a od tety,strejdy a sestřenice ;) Snad :D Ale jsem mor ráda,že už mi je tolik.Teď už to je jedeNÁCT.Potom bude dvaNÁCT.A není to už deset,devět .. ta desítka mi bude chybět,ale jsem ráda,že už jsem jedenáctiletá =) Soutěž o datum,která začala včera pořád probíhá,tak se hlaste,mám strašně malinko lidiček .. =(Papa
Elisis

Hodnocení blogu Sims Girls 2 od Thily

25. listopadu 2009 v 21:34 | Elisis |  Hodnocení blogů
Vím,že jsi chtěla 25.11. tak jsem sem dala hodnocení,ale omlouvám se že pozdě.

Záhlaví :
Celkový dojem ze záhlaví mám dobrý.Je o The sims,moderní a prostě hezky udělané =) Písmo je stejné jako u stránky,což je plus ;)

Menu :

Nabízíš mnoho věcí k vyměnění nebo spřátelení ;) To se mi líbí =) Ve volitelném menu boxu máš hodfně věciček,také se mi to líbí ;) Ovšem hlavní menu je pod záhlavím,stejné písmo jako u všeho,myslím,že nabízíš i stáhnutí písma,což se mi líbí,plus ;)

Design :

Líbí se mi,když je design takový modernější.Akorát,že to růžové písmo mi něják nesedí,ale k šedé se hodí =) Prostě když čtu článek,tak mě to trochu bije do očí.Ale jinak mám dojem z designu dobrý ;) Pozadí záhlaví je stejné jako u stránky,takže je to splynuté.Plus =)

Články :
Aktivní moc nejsi,ale máš i druhý blog,kterému se musíš také vjenovat.Na blogu máš i nejnovější novinky o TS3,což je plus.Články jsou většinou hlavně o TS ;) Také plus.Název dělá blog ;)

Celkové hodnocení :
Design : 9 bodů z 10
Obsah : 9 bodů z 10
Celkem : 18 bodů z 20

Známka : 1 - skvělý ;)

Papa
Elisis

Píšu, píšeš, píšeme-rozcestí

25. listopadu 2009 v 20:40 | Elisis |  Píšu, píšeš, píšeme

Hadrová panenka-Elisis

-život chudé dívky se změní díky Hadrové panence (začátky mé spisovatelské dovednosti)
celkem 15. kapitol

Štěstí v plamenech-Elisis

- Lili a Linda jsou nejlepší kamarádky. Překoná však jejich přátelství i to, co je čeká?

Změna v životě baletky-Berry
Pokračování na berry.commixture.com

Povídky

-jednodílné povídky

Seznam povídek


Naše přečtené knihy - Elisis-diary

-knihy,které jsme přečetly a o obsah se chceme podělit s vámi.

Seznam zapsaných knih

Hvězdopravec (pokračování Akademie Evernight)


Knihy v mých myšlenkách