Jaro, s prosbou se k tobě obracím,
nenech nás už čekat dál.
Kde jsou ty dny,
kdy jsi všechno kolem probudilo,
kdy všechno pod tvými dlaněmi rozkvétalo...
Místo toho nosím kabát svěrací,
kolem krku dlouhý šál..
Jaro, nenech nás už čekat dál.

Září 2012

Pápá Korsiko!- Teď už doopravdy

23. září 2012 v 12:15 | Elisis |  Nafoceno
Posílám vám pozdrav ze slunečné neděle! Snad je u vás také tak krásně jako tady a pokud ne, můžete si užít článek o Korsice obsahující poslední výcvaky z kouzelné dovolené a doufám, že aspoň tímto prostřednictvím na vás dýchne letní teplý vánek, který se pomalu, ale jistě vytrácí a odnáší si jej podzim.
Nezbývá mi nic, než Vám jen popřát hezkou podívanou a snad vám nevadí, že každý druhý článek skrývá mé fotografické zalíbení Mrkající

(Pro zvětšení fotky stačí kliknout).

Pokračujeme v Bonifaciu..

Racek nám ochotně zapózoval
Vypadá, že to dělá často a očividně ho ta věčná sláva začíná trochu nudit


Mischellle Lauren- Poznávání

13. září 2012 v 17:45 | Elisis |  Mischelle Lauren
Ahoj! Jak se všichni máte po prádzninách? Já Vám můžu akorát sdělit, že se citím hrozně unavená. Ten začátek školy mě docela zmohl a i když jsem měla na konci roku samé jedničky, budu muset pořádně zabrat, jelikož známky z osmé třídy se už započítávají do klasifikace a já chci, aby byly co nejlepší. Prázdniny byly skvělé, ale je čas nasadit pravidelný školní režim a ponořit se do knih- teda učebnic. Raději už Vám nebudu sdělovat, co všechno plánuji zveřejnit, protože opravdu nevím, kdy se mi to povede. Závidím těm, kteří nemají nemoc zvanou "lenost". Ne, že bych byla přímo líná, to vážně ne, ale někdy je opravdu těžké se donutit dokončit nějakou práci.