Jaro, s prosbou se k tobě obracím,
nenech nás už čekat dál.
Kde jsou ty dny,
kdy jsi všechno kolem probudilo,
kdy všechno pod tvými dlaněmi rozkvétalo...
Místo toho nosím kabát svěrací,
kolem krku dlouhý šál..
Jaro, nenech nás už čekat dál.

Designy blogu

Sedmikráskový

4. dubna 2013 v 20:21 | Elisis
Zdravím vás :) Po včerejším i dnešním dni jsem poněkud v pozitivnější náladě. Rozhodla jsem se, že místo nadávání na plno sněhu si raději budu užívat veselé chvilky, abych toho později třeba nelitovala :) Včera byl opravdu fajn den, kamarádce
jsme pomáhali roznášet letáky a u toho samozřejmě nechyběly naše záchvaty smíchu z úplně nepochopitelných věcí. Jednu dobu jsem myslela, že sebou hodím do sněhu, ale vzhledem k mým barevným kalhotám by to asi nedělalo dobrotu Smějící se Mám tyhle naše odpoledne hrozně ráda, ještě dlouho na ně budu vzpomínat. Jsem zvědavá, jestli i na střední škole zažiju něco takového. Jelikož budu dojíždět, tak se toho trochu
obávám. (Teda, pokud se vůbec na střední dostanu, toť otázka, nechci předbíhat, protože když to tak často dělávám, nakonec se moje plány rozhodnou, že to udělají úplně jinak).
Jistě jste si všimli nového vzhledu blogu, chtěla jsem, aby aspoň tady přišlo jaro, i když loňské, sluníčkové a veselé .. I když mám modrou ráda, zkrátka mě už omrzela, možná i omrznula. Teď se tady cítím mnohem lépe, dýchá na mě alespoň virtuálně jarní atmosféra a doufám, že na vás také :) Můj den nezlepšil nejen smích s kámoškami, ale také Janinka a její komentáře u ní na blogu, ze kterých jsem se mimochodem dozvěděla, co by beze mě dělala..? Mohla to být jen legrace, ale jestli jsi to myslela vážně, tak děkuji Smějící se :) Také nezapomenu zmínit to, že jsem se u Beatricie dočetla o skvělém návodu na ořezávání obrázku různými způsoby v programu PhotoFiltre, a jeden z nich právě zdobí článek :) Moment, nejsou tohle spíše (ne)malé radosti? Však se na ně taky doufám dostane :)

Úplně jsem z toho sněhu zblbla, tak jsem se vás zapomněla zeptat, jak jste prožili Velikonoce? :)

PS: Vyjadřete svůj názor v mé poněkud vyšinuté anketě ;)
PSS(či jak je to): Pokud se vám design zobrazuje jinak, než mě (náhled), dejte mi prosím vědět :) Je jasné, že mezi počítačem a notebookem je rozdíl, jen chci vědět, jestli není moc zásadní.

Elisis

Zimní kabátek

21. ledna 2013 v 21:51 | Elisis
Ahooj Mrkající Už jste si jistě všimli nového vzhledu, kterým blog oplývá (to slovo jsem si nějak oblíbila). Adventní svíce se mi sice zamlouvaly, ale nějak jsem nemohla přijít na chuť těm barvám. Tak jsem se rozhodla znovu jít do kombinace křišťálově modré, aneb modrá je dobrá. Asi se jí nemůžu nabažit. Rozhodla jsem se zkusit něco jiného, takže záhlaví bylo odstrčeno do pozadí a místo jednobarevné stránky jsem zvolila zasněžený obrázek doplněný blankytnou oblohou Mrkající

Prázdninový svit

29. července 2012 v 10:12 | Elisis
Už jste si určitě všimli, že blog je oblečen do jiného kabátku. Chtělo to změnu (to říkám pořád, že?) a myslím si, že to sluníčko zavítalo aspoň tady, když ne na zamračenou oblohu. Poslední dobou nemá moc sil vzít do ruky koště a pořádně ten svůj kvartýr vymést. Je to docela škoda, doufejme, že srpen sluníčku otevře oči Mrkající
Zvolila jsem světlou modř čistého nebe a nekonečného moře plném písku a života, světlou zeleň posekané trávy, posetou spousty kapkami rosy, od kterých se odráží sluneční svit vytvářejíc milióny malinkatých diamantů.
A samozřejmě nesmí chybět fotka z dovelené!

Kousek jara v kousku zimy

4. února 2012 v 21:44 | Elisis
Tento design se mi líbí asi ze všech nejvíce. Možná je jednoduchý, ale když se pořádně zadíváte na mou fotku .. Je to až kouzelné, jak zřetelně jde vidět vločka. Poprvé v životě vidím vločku tak dokonale. Kéž bych si toho při focení všimla. Ponaučení pro příště: více vnímat krásu přírody :)

Sice jsem byla promrzlá na kost, tak tak jsem hýbala konečky prstů, ale sluníčko se lehce dotýkalo mých tváří a šimralo okolní krajinu, až mi to vykouzlilo úsměv na tváři. Cvakala jsem a cvakala, v osm ráno, když všechno bylo pokryto jinovatkou a občas mi pod nohama křupal zmrzlý sníh. Škoda, že byla (a je taková zima), jinak bych se tou krásou kochala dál.

Letní design aneb slunečnice vedou

30. května 2011 v 19:32 | Elisis


Tak, konečně ale konečně je tady něco nového, a to letní design se slunečnicovou tváří. Já vím, vím, že jsem si na tom nedala moc záležet, ale v jednoduchosti je snad krása, no ne? A promiňte, že jsem neposlechla, ale nu co, okraje jsou na mě moc těžké. Jsem hold líná :))
Moc se líbí záhlaví. Fotograf je šikovný, že zachytil zrovna takový okamžik, ale jeho jméno bohužel neznám, jen vám můžu dát stránku, kde jsem obrázek našla (zde).
Plácám vám sem sice samé mé oblíbené barvy, ale to si budete muset zvyknout milí zlatí :) Myslím ale, že žlutá je taková typická pro léto, barva slunce.
A něco vám řeknu, s tím nápisem Sunshine a další bulbůstky na obrázku, to je moje práce. Dalo mi to ale zabrat, to koukáte, co? :D No jo, asi kapánek nevím o čem mluvím, ale budu ráda, když mi řeknete váš názor. Samozřejmě čekám i komentáře typu: Nu, mohla jsi toho udělat více. Tu lenost přece přemůže každý... Nepřekvapilo by mě to :D Ale i tak vám za názory děkuji, a vím, že poslední dobou tady moc nejsem, ale období písemek známe každý, a já teď musím zabrat, hlavně v matice.

Takže díky za pochopení a za názory, a pro ty, kdo se ještě nepodívali :D :


Elisis

Jarní jednoduchý kožíšek

12. února 2011 v 21:48 | Elisis
elisis-diary.blog.cz
Pokud jste sem zavítali, asi jste se trochu podivili. ,,Co to ta Elisis zase blbne s těma designama?" Nu, ani bych se vám nedivila. Ale ten zimní design byl pro mě takový chladný, navíc nedodělaný a neupravený. Jasně, líbil se mi, to si přiznávám, dala jsem si s ním práci, ale moc to nešlo vidět. Tak jsem se rozhodla pro naprosto jednoduchou variantu, fotografka má můj obdiv, která by mohla trochu uspět. Ten obrázek..no protože je to nádhera. Vím, že je to velká změna. Navíc, okraje prázdné a to vás asi nudí. Ale s okraji mi už přetekl pohár trpělivosti, takže po deseti minutách jsem tady prostě dala barvu a bylo to. Původně jsem měla pozadí s dvěmi nebo třemi bublinkami, ale vážně jsem se s tím moc nechtěla ročilovat. Co se mi ale vážně nejvíce líbí, je barva. Moje oblíbená, brosková s oranžovou. Teď cítím na blogu takové teplo. Vážně už se těším na jaro. Sníh mám sice ráda, ale ne tu zimu. Na jaře všechno kvete, probouzí se, voní a svět je veselejší. Líbí semi zasněžené stromy, všechno bílé, ale co se mi nelíbí je holé stromy, špinavý sníh, struska, deprese a zamračené tváře, které se lidé snaží ukrýt za šálu.

Navíc jedna změna je tady taky s menu. ,,Konečně se stačí podívat do leva, ještě že si to ta Eli uvědomila!" :D


Tak co říkáte na design?

autorka obrázku: valse-des-ombres

PS: Dneska jsme s mamkou dělaly takovou jednoduchou nepečenou buchtu, tak mě napadlo, pokud budete chtít recept? Samozřejmě dodám i foto :)

Elisis

Zimní design, konečně tady a nastaven

29. prosince 2010 v 21:48 | Elisis
Ahój! No, tak jsem dodělala zimní design. Docela se mi líbí, nevím jak vám, vyjádřete se. Začala jsem s ním asi tak kolem páté. Za hoďku jsem ho měla hotový, zbytek jsem nastavovala. Několikrát jsem měnila pozadí, několikrát jsem měnila okraje a přemisťovala ty stromy. No hrůza, ale konečně tady nemám uprostřed žádnou bílou čárů ani u okrajů. Vím, že ještě není úplně dlouhý, ale promiňte, ale s tím už se mi vážně patlat nechce :D Snad to nějak přežijete. 

Jde vidět, že ty stromy jsou skoro stejné, taky že jsou, protože jsem ty okraje nějak dodělat musela, jinak by byly bílé. I ta má design spoustu chyb (ty už si najděte sami), no to víte, nastavuju poprvé. Ale tak..Aspoň něco ;)


Tento design tady zase nějakou chvíli vydrží. Možná další bude zase jarní :D Ale doufám, že do té doby zase vymyslím nějakou jinou tématiku, než roční období ;). Příště budu zase o něco chytřejší :) 

autor pozadí: marquis73 (autor avataru- Elisis)

Tak jsem zvědavá na váš komentář, bude to asi spíše kritika, protože těch chyb je tady více než těch plusů. Ale budu ráda za každý názor :)

Elisis

Svetřík •7•

11. září 2010 v 13:20 | Elisis
elisis-diary.blog.cz
Tak už jste si určitě všimli, že je to nový design, jak jsem se minule zmiňovala. Není úplně tak jak jsem ho udělala, asi aby se tady vlezl. Blog pozadí úplně rozmazal co mě fakt naštvalo, ještě k tomu, že nereaguje na změny. Ten pásek nahoře je taky nějak větší. Ale za to můžu asi já, udělala jsem to moc velké. 

S nastavením (a nějakými úpravami) mi pomohla Lowiska. Moc děkuju za pomoc a za pevné nervy s blogem. Nevím, co to s ním je, změním barvu písmo, ale pořád zůstane ta samá. Takže se asi budu muset spokojit s tímto, protože včera se kvůli nějaké chybě musel dělat cel design znovu :/ Zkusím počkat, jestli se to vzpamatuje, ale jsem zvědavá kdy to bude. 

Tento design tady bude asi nějakou tu dobu, než mě zase nenapadne nějaký námět. Ale ráda bych věděla váš názor. Líbí se vám tento styl, a co říkáte na dess? 

Screen: 


Elisis

Kabátek •6•

21. června 2010 v 16:21 | Elisis
www.elisis-diary.blog.cz
Tak a je tu nový design. Nebudete tomu věřit, ale je ode , a už jste se s ním jednou setkali. Dávala jsem ho sem a říkala, že jej možná dám na blog. Nebylo to jisté, ale teď je zde. Ode vytvořený a potom nastavený od Lussi a tak, abyse stránka nesvazovala s písmem (nevím jak jinak to nazvat) od Lowisky. Holkám moc děkujem :) Možná tomu nevěříte, ale je to opravdu tak. První můj design, na tomhle blogu. Řekněte sami, svůj názor. Nechci slyšet žádné: Docela se mi líbí, ale proč jen docela? (Nechci být zlá, ale chci slyšet váš čistý názor, neskrývejte ho). Nebudu vám za to nic říkat, nebojte. Chybami se člověk učí, ne? ;) 

Ty s počítačem se možná nezobrazuje půlka okrajů (měla jsem udělat delší) a to jsem já, ale doufám, že vám to nějak extra vadit nebude.
Znova moc děkuji holkám :)

Elisis

Svetřík •5•

2. dubna 2010 v 14:06 | Elisis
www.elisis-diary.blog.cz/by elerens
Je tady zmiňovaný nový design s názvem: ,,Coloured layout with baloons",na objednávku od E l e r e n s ~ :•) Je sice jednoduchý,ale v jednoduchosti je krása,a myslím,že to říkat ani nemusím.Líbí se mi,jak si sladila to písmo s barvami balónků.Na obrázky jsem narazila už několikrát,tak mě napadlo,proč je nepřidat k objednávce.Velká změna je v tom,že menu je v článku,takže kdo by ho nenašel,je v boxu nahoře ;D V záhlaví je jedna drobná chybička,ale to nevadí,jinak je skvělý,fakt se ti povedl, krásný :•) Prostě se mi líbí ta jednoduchost a barevnost.Když se třeba klikne na odkaz.
Jinak lidi,jak už jsme říkaly,jedeme obě pryč,ale o články nebudete mít nouzi.Přednastavily jsme aspoň 1-2 na každý den.Takže se s vámi loučíme,já se jdu trochu pobalit a pak tradá na hory.Je tam 12 cm sněhu,což mě trochu zamrzelo,protože mi už sníh leze krkem,ale co :•P V pondělí či úterý by jsme tady měly být oficiálně,bude se mi po těch vašich komentářích stýskat,snad neklesne návštěvnost ;•)

Elisis

Šaty •4•

1. února 2010 v 21:41 | Elisis


Dlouho zmiňovaný design je konečně tu :) Trochu jsem se s tím sice potrápila /nastavování/,ale jinak si myslím,že je celkem v pohodě.Pár chyb má,to je samozřejmost,není to originál,ale snad se vám tak líbí.Je to takový spíš na jaro..Já nechci,aby nebyl sníh,ale jednou to přijde.Trochu se to tady zase rozsvítilo,ale musíme uznat,že všechny minulé designy byly moc pěkné :)
Jak se nový design líbí vám?

PS:Kromě designu vás čeká ještě něco nového :)

Elisis


Kabátek •3•

20. prosince 2009 v 21:34 | Elisis
Máte tady další design blogu =) Layout je od Neiry/Ancheese.Chtěla bych jí dát VELKÉ DÍKY.Hezky se to tady rozsvítilo.Je to takové .. světlučké a optimistické.Moc hezké.Ještě bych mohla chválit do nekonečna,radši už zavřu .. ehm "klapačku".Jak je u mě zvykem.

Jak se líbí vám ?

Elisis

Svetr •2•

28. listopadu 2009 v 22:49 | Elisis
Ahojki lidi.Dala jsem si nový design.Nedělala jsem ho sama.Je to tvorba Carmen.Nevím jaký je její osobní blog,prostě jsem se dívala na stránku s layoutama a tam byl tenhle lay.Rozhodně byl hezčí,byl trochu více ostřejší.Můžete si podívat tady.Je hezčí,originál je vždycky lepší ;) A jaký máte názor na design ? Snažila jsem se najít nějaký design,který byl aspoň trochu s deníkem.Ta čára v menu je trochu křivá,až budu mít více času tak to dodělám ;)Papa
Elisis

Tričko •1•

27. října 2009 v 18:48 | Elisis
Ahojki vítám vás na mém blogu v nové pohodě a samozřejmě nového DESINGU!!Za dess poděkuju Neiře-Ancheese :) Jsem ji moc vděčná že mi udělala dess,který je příjemný,jemný,roztomilý :) Moc ji děkuju :)

by GuMiSeKDiskuze: by GuMiSeK
Jak se vám líbí můj nový desing ?
Jak se máte ? =D

Papa
Elisis

Ještě jednou poděkování Ancheese =)Elisis
 
 

Reklama