Jaro, s prosbou se k tobě obracím,
nenech nás už čekat dál.
Kde jsou ty dny,
kdy jsi všechno kolem probudilo,
kdy všechno pod tvými dlaněmi rozkvétalo...
Místo toho nosím kabát svěrací,
kolem krku dlouhý šál..
Jaro, nenech nás už čekat dál.

Fotky ze hry The sims 3

Mess Sunshine

14. června 2011 v 21:04 | Elisis
Po dlouhé době jsem k vám zaskočila, abych stvořila něco pro milovníky sims. A to je takový příběh jedné neobvyklé dívčiny. Snažila jsem se její příběh udělat trochu originální, a tak se můžete pustit do čtení. Budu tady jako Mess :)

(Pro větší zobrazení si obrázky rozklikněte na nové stránce).


Zdravím. Tak, to jsem já Mess Sunshine. Ano, z prvního pohledu vám asi nepřipadám jako bych se hodila na své příjmení, ale nesuď knihu podle obalu.Nemám modré oči ani nejzářivější vlasy, za to pronikavě zelené oči s černými vlasy jako uhel.
Mám je ráda, protože to není žádná nabarvená hříva, ale přírodní barva. Už kvůli tomu mě měli mí rodiče rádi a považovali mě za výjímečnou dívenku. Máma o mé vlasy pečovala jako o vlastní.
Bohužel mou mámu ani tátu jsem už dlouho neviděla. Přestěhovali se do hlavního města Anglie, do Londýna. Milují anglický styl a vůbec všechno kolem. Líbí se jim, jak jsou tam všichni lidé klidní, a nevadí jim, když někdo vyjde v teplákách ven. Osobně nevím, co je na tom tak zaujalo, protože tady, v naší vesničce je to skoro úplně stejné. Jen při cestě do práce se nepodíváte na hodinky, ale na Big Ben.

Už na obrázku můžete vidět, že nejsem televizní typ, ale jsem zamilovaná do knížek. A to se taky podobá mému zaměstnání v žurnalistice. Mým snem je stát se slavnou moderátorkou zpráv. Ale není to jen o tom, je to také o psaní knih a článků, to mi jde nejlíp. A že je to vidět i na mém svétovém bestselleru Srdce v sevření. Moc ráda píšu články a dělám rozhovory s všelijakými lidmi a nejen slavnými, ale i něčím zajímavými. Proto mě možná mají tak rádi.... (ale no tak, nebuď pyšná..)


Tak a tady bydlí (sama). Malý domeček s hezkými keřy a rybníčkem, kde je mimochodem mé oblíbené místo. Je tady hezky a mám štěstí, že bydlím v klidné ulici. Domek mám po rodičích. Poznáte to hned, je v anglickém stylu. Ale moc se mi líbí. Je malý, útulný a mám ho ráda. Jsou v něm ukryty všechny vzpomínky. Jako malá jsem byla dost ulítlé dítě, ale i tak mě rodiče měli rádi. Častokrát jsem se houpala na lustru a schovávala pod gauč, kde jsem pak všechny vylekala. Zlobivá holčička, slýchávala jsem často. Proč nejsi jako ostatní děti? To díky mým vlasům, usmála jsem se vždy.

Zkrátka i když jsou tady oprýskané zdi a stará ložnice, stejně ho mám ráda.Ale co mám ze všeho nejraději je mé oblíbené místo u rybníka. Tady si vždycky odpočinu po těžké práci. Přečtu si knihu nebo noviny, dozvím se co je nového nebo si jen tak zarelaxuju. Pamatuju si, když jsem sem jako malá spadla a sama se naučila plavat. To byl rybníček ještě plný rybiček a nezařasený. Teď už by se to nedalo říct.

Představuji vám mou nejlepší kamarádku Ayshu. Mám ji ráda, jsme skoro jako sestry. Ale někdy se o ní bojím, je totiž zaměstnaná jako detektiv a občas dělá nelegální práce. Jenže je to její součást práce, takže snad na to policie nepřijde a nevezme mi tuhle skvělou dívčinu (proto se také většinou scházíme večer).
Byla první, kdo se mě ujal, když se mi ve škole posmívali kvůli mým vlasům. A od té doby jsme nerozlučné kamarádky. mám ráda její obětavost a smysl pro humor. Ona zase mou přátelskost a opovážlivost. Vzájemně se hezky doplňujeme a v dětství jsme vyváděly pěkné rošťárny.

A ještě něco málo o mě. Nejsem moc vášnivá kuchařka. Často se mi něco připálí nebo pokazí, aniž bych si toho všimla. V kuchyni se tady moc ráda nepotloukám, už několikrát to skončilo zmrzlinou nebo chlebem s marmeládou. Takže jestli chcete přijít ke mě na oběd, tak bych vám to nedoporučovala.
U nás doma vařil dobře vždy táta, máma semtam něco, ale to byla spíše snídaně. Většinou něco opravila. A na to jsem zase dobrá já. Jelikož nemám doma vše nejnovější, kromě obýváku a koupelny, často něco spravím, připadá mi to jednodušší než vaření. Možná jsem jiná, ale to je účel, nebo snad ne? ;)

_____________________________________

Tak to je všechno co bych vám chtěla říct o příběhu Mess. Chystám se na pokračování, takže to zdaleka nekončí! :D

P.S.: Dalo mi to docela práci, takže díky za názory :)

Elisis

The sims-Ztracená Bella 1.část

26. února 2011 v 17:14 | Elisis
Ano, i mě to nedá spát. Jsem jedna z těch, co řeší záhadu ztracené Belly. Maxis má ale dobrý nápad, kdo ví, jestli tu záhadu někdy někdo vyřeší.

Abych vám to připomněla, (tuším) Bella byla naposledy spatřena na balkóně Don Jauana (TS2, který jí svedl), kde se dívala do dalekohledu, ale unesli ji marťani. Od té doby není k nalezení, ale můžeme jí spatřit na některých krabicích od mléka (většinou vše TS2), v létajících balóně či na některých obrazech. Někdo si ji přivolala pomocí teleportovací kytky, ale je jich víc než si myslíte, v TS2 jsou myslím 4 nebo tři, a kdoví, která je ta správná.

A když jsem chtěla tuhle záhadu vyřešit taky, prostě jsem se do toho dala s pomocí některými nápovědami, jako je: Bella je v rodině Bakalářových (Sunset Valley TS3), kde je jako malá holčička a Belle se také podobá, kdo ví, jestli je to vážně ona. Tady se na ní podívejte, fotila jsem.Vlastnosti: Statečná, má štěstí, hodná.

Tak jsem se do této rodinky podívala. A věřte nebo ne, Bella měla za nejlepšího kamaráda MORTIMERA GOTHA! Což, jak víte, byl její manžel (TS,TS2). Měli spolu hodně rozlehlé kamarádství. A tak mě napadlo, že v budoucnu bych je mohla dát dohromady a uvidíme, jestli se jim opravdu narodí Kasandra a ten malý kluk, už netuším jméno. Ale zajímavé je, že tady jsou teprve malí, když v TS2 a TS2 byli dospělí a Mortimer dokonce už starý .. Snad to jsou vážně oni, a Maxis si ze mě nedělá legraci.Život dvou dospěláků

16. února 2011 v 21:46 | Elisis
Tak jsem fotila sims u dvou dospělých. Možná si myslíte, že bych měla říct u rodinky, ale to rodinka není. Jsou to prostě dva spolubydlící a každý má trochu jiný život, i když se spojuje společným domem a mejdany. 

elisis-diary.blog.cz
Tak seznamte se s touhle sympatickou dvojící Kristen Stoune a Michaelem Dellen. Ne, že by si spolu nějak extra rozuměli, ale jelikož jsou spolubydlící, spojuje je hodně společných chvílí. Snaží se užívat si život naplno, hlavně Kristen. 
Vlastní spolu krásný dům se zahradou. Ale myslíte si, že o zahradu se starala Kristen? V žádném případě, tyhle holčičí serepetičky jí vůbec nezajímají. Prostě to tady koupili, a občas se o keře postará Michael. 

O jejich povaze také vypovídá jejich zaměstání .. 

Fotky do 4.kola Miss sims

15. května 2010 v 14:59 | Elisis
A jsou tady další fotky do Miss dalšího kola. Tentokrát na téma: Simka a její oblíbené místo. Ze začátku jsem nevěděla, jaké msto by to mohlo být, ale pak mě to napadlo.
Vzala jsem simku do Číny, protože mě tam hodně zaujala krajina a Nelliany má ráda klid a přírodu, kde si může pročistit hlavu a přemýšlet.

elisis-diary.blog.cz
Vždycky se najde chvilka klidu a čas na myšlenky.

Fotky do 3.kola Miss sims

18. dubna 2010 v 17:43 | Elisis
Není to u mě obvyklé,že to dávám takhle brzo,protože na to máme ještě týden,ale když já jsem měla dneska čas,tak jsem se do toho dala.Kromě toho,máme málo místa na disku,kde je sims,a možná jsem se už zmiňovala,že tam máme problém-nemůžeme mluvit se simíky a k tomu se to docela seká.Takže se omlouvám,ale musím počkat,až to sestra přeinstaluje,abych mohla nafotit komiks .. 
Jako oblíbenou činnost Nelliany je malování.Miluje umění,takže si myslím,že je to pro ni dobré.
Bohužel,než se pustila do díla a měla aspoň polovinu,setmělo se,takže je tam trochu tma.

elisis-diary.blog.cz
Je ráda,když může dělat,to co jí baví.

Obrázky do M.S.

8. dubna 2010 v 16:03 | Elisis
Před chvíli jsem dodělala fotky do Miss Sims 09.Poprvé efekty v PS,a řeknu vám,že to je opravdu chytrá věc! Jestli budete chtít,mohla bych dát i návod.
Soutěžím se simkou Nelliany Mejsi na blogu The--sims123.Její celý životopis si můžete přečíst,aby jste měli přehled.

www.elisis-diary.blog.cz
Vážná,ale smutná.
 
 

Reklama