Jaro, s prosbou se k tobě obracím,
nenech nás už čekat dál.
Kde jsou ty dny,
kdy jsi všechno kolem probudilo,
kdy všechno pod tvými dlaněmi rozkvétalo...
Místo toho nosím kabát svěrací,
kolem krku dlouhý šál..
Jaro, nenech nás už čekat dál.

Mischelle Lauren

Nová práce

23. března 2013 v 21:49 | Elisis

Od té doby, kdy jsem vám vyprávěla příběh Mischelle, už je nějaký pátek pryč, jelikož proběhla menší sims pauza. Ale pak se mi navrátila chuť a mám nafoceno spoustu screenshotů dopředu, takže se máte na co těšit :)

Život Mischelle od jejího posledního vypravování plynul klidně, ale zase se nedá říct, že by se nestalo něco zásadního. Tak se pojďme podívat, co nového se v Sims City přihodilo.

Mischellle Lauren- Poznávání

13. září 2012 v 17:45 | Elisis
Ahoj! Jak se všichni máte po prádzninách? Já Vám můžu akorát sdělit, že se citím hrozně unavená. Ten začátek školy mě docela zmohl a i když jsem měla na konci roku samé jedničky, budu muset pořádně zabrat, jelikož známky z osmé třídy se už započítávají do klasifikace a já chci, aby byly co nejlepší. Prázdniny byly skvělé, ale je čas nasadit pravidelný školní režim a ponořit se do knih- teda učebnic. Raději už Vám nebudu sdělovat, co všechno plánuji zveřejnit, protože opravdu nevím, kdy se mi to povede. Závidím těm, kteří nemají nemoc zvanou "lenost". Ne, že bych byla přímo líná, to vážně ne, ale někdy je opravdu těžké se donutit dokončit nějakou práci.
 
 

Reklama