Jaro, s prosbou se k tobě obracím,
nenech nás už čekat dál.
Kde jsou ty dny,
kdy jsi všechno kolem probudilo,
kdy všechno pod tvými dlaněmi rozkvétalo...
Místo toho nosím kabát svěrací,
kolem krku dlouhý šál..
Jaro, nenech nás už čekat dál.

(Ne)malé radosti

3. (ne)malé radosti

17. března 2013 v 22:21 | Elisis
Už dlouho jsem zde nezveřejnila mých dalších sedm radostí. Zkrátka jsem nenacházela sílu je vnímat. Ale jaro mi tu pozitivní energii dodalo a doufám, že vám také :)


11.-17.3

2. (ne)malé radosti

10. února 2013 v 21:34 | Elisis
Skoro jsem se nenadála, a jsou tady další radosti, tentokrát druhé :) Tento projekt je opravdu kouzelný. Celý týden si více všímám věcí, které mě rozveselily a těším se, až o tom napíšu další článek do rubriky.

4.-10.2.

1. (ne)malé radosti

4. února 2013 v 20:12 | Elisis
Na tento projekt jsem narazila na blogu Lenky (a děkuji Vendy, která nás k tomu nalákala :). Přesto, že projekt již před rokem dokončila, zaujala spousty dalších blogerů, kteří se do projektu pustili teď. Upoutal mě ten originální nápad. Přiměje vás vzpomínat na všechny hezké věci, které jste během týdne zažili. Pokud jste o projektu ještě neslyšeli, malé info: Při příležitosti konce týdne (či začátku) zveřejníte sedm věcí, které vám během týdne udělaly radost. A jak už název napovídá, můžou to být radosti malé či velké. Ale samozřejmě je na vás, v jakých časových intervalech budete články zveřejňovat a v jaké formě :)

28.1.-3.2.

 
 

Reklama