Jaro, s prosbou se k tobě obracím,
nenech nás už čekat dál.
Kde jsou ty dny,
kdy jsi všechno kolem probudilo,
kdy všechno pod tvými dlaněmi rozkvétalo...
Místo toho nosím kabát svěrací,
kolem krku dlouhý šál..
Jaro, nenech nás už čekat dál.

Oznámení

Tak toto nikdo nečekal ..

23. června 2012 v 11:57 | Elisis
Nejraději bych Vám napsala, že už jsme dojeli, cesta proběhla hladce a ubytování i moře je super. Ale nebyli jsme ani na půl cesty a motor začal stávkovat. Nešel přidávat plyn a když jsme vjeli do odstavného pruhu, nešlo ani nastartovat. Po dvou hodinách stresu, telefonování a všeho řešení pro nás přijela odtahovka i s nádhradním vozidlem. Tím jsme odjeli do bytu známé, které teď hodně vděčíme a přespali jsme tady. Pořád jsem doufala, že auto se do dneška spraví, protože bychom mohli vzít i člun, se kterým je dovolená hnedle jiná .. Ale řidič odtahovky nám jaksi zapomněl říct, že jejich autoservis o víkendech nefunguje. Takže jsme zase sháněli jiný. Nakonec nás napodlo, že bychom odjeli domů náhradním vozidlem, přijeli druhým autem, naložili věci a pokračovali bychom v cestě. V jiném autoservisu totiž zjistili, že v motoru jsou naprosto zkažené rozvody (řeknu to slušně ..), protože už jsme jednou s motorem měli ten samý problém, ale nebylo to tak strašné a v autoservisu u nás už byl. Tam to právě takhle pokazili ... Takže potlesk vážení pro skvělé české hrbolaté dálnice směrem na Brno a skvělé automechaniky ... Díky tomu nám motor vyskočil, museli jsme přeobjednat trajekt a rozloučit se se člunem ... Dneska odpoledne ještě vyrazíme a snad to dopadne konečně dobře. Řeknu Vám, že máme na auta vážně "štěstí". Nejdříve dvě nehody, potom nám spadne kolo ze střechy auta za jízdy a nakonec zůstaneme úplně viset. Ale nejduležitější je, že se nám nic nestalo. Možná to bylo nějaké znamení. Kdybychom jeli dál, třeba by se nám něco přihodilo ...
Doufám, že tentokrát se už nic nestane a v pohodě dojedeme i přijedeme ... Držte palce!

A omlouvám se, ale vážně nevím, jestli budou nějaké články. Jsem slibotechna hrozná já vím, ale nestíhala jsem, upravila jsem pár fotek ze ZOO, ale ty zůstaly v počítači ... Mrzí mě to, snad se na mě moc nezlobíte, doufám, že to napravím ... Jenže teď jsou opravdu jiné starosti.

Elisis

Přání k Velikonocům

8. dubna 2012 v 9:44 | Elisis
Veselé Velikonoce,
ať je kluků s korbáči více
nebo míň?
Nemějte jen z toho splín.

Hlavně nesmíte uschnout
a pak studem rudnout!

Všem přeji Veselé Velikonoce a tady máte přáníčko, s fotkami z Jižní Moravy, kterých bude ještě větší nášup, nebojte se Smějící se Konečně se mi podařilo vyfotit květinky, spoustu a spoustu a hyří barvami jako malířova paleta.

A ještě chci moc moc poděkovat Vendy! Bez ní by nebyl tak skvělý rámeček z picniku jako je, protože já hlava dubová jsem na to bez pomoci nepřišla Nevinný (Tulipány i karafiát také přidány, aby přáníčko bylo více jarní a svěží Mrkající)


Ta kvalita mě docela štve ... ale snad to přežijete Úžasný

Elisis

Ostudo jedna, vždyť jsou 2. narozeniny blogu!

29. října 2011 v 17:31 | Elisis

Už si zase o rok starší,
přeju ti všechno nejlepší.
Můj milý blogu,
radost moje,
ušetřím tě dlouhého monologu,
a věnuju jen tobě
tohle přání,
tenhle vzkaz,
jako prominutí za mé zapomění.
Chci tu zůstat další roky,
a udělat velké kroky,
ke zlepšení,
které pramení,
díky tobě, blogu!

Už toho mám ale dost!

28. července 2011 v 17:09 | Elisis
Je mi líto, mí návštěvníci, že vám teď momentálně nemůžu přidat žádný komentář, ale jsem vážně v šoku ... Nevím proč, mi nejde nic okomentovat. Jen se mi dostane téhle odpovědi: Vyplněný součet je nesprávný. I když jsem vyplnila všechny kolonky, i e-mail, pořád se mi to objevovalo. Takže nevím, co se stalo a v čem je chyba... Kdyby jste věděli, byla bych ráda. Znovu se vám omlouvám, že nemůžu psát komentáře, a taky mě to mrzí, ale nevím co dělat. Připadá mi, že v počítači je snad nějaký vir či co. Nevím ....

A není to první věc, co mě na blogu nemile překvapila. Chtěla jsem aktualizovat motto v nastavení (pod záhlavím), jenže ne, pořád se mi dostává informace, že délka musí být max. 255 znaků, či co. Takže to zkracuju, povoluju mezery, ale nic nepomáhá ... Taky mi občas nejdou aktualizovat články, když v nich něco opravím a jsou už zveřejněné .. Pokusím se s tím něco dělat, ale nevím jak to vyřešit.

Elisis

Proč se neobjevil článek..

4. ledna 2011 v 20:33 | Elisis
Chcete vědět proč? Tak já vám to řeknu ... Hodinu se tady píšu s článkem, s popisem knížky. Pak dám zveřejnit a ono nic! Nějaký error mi to napíše. Tak dám do rozepsaných, zase nic, error! Tak toho už jsem měla dost. Tak jsem si říkala, tak to zavřu, vždyť se to ukládá automaticky ... Protože mi tu psalo co pět minut, že se to ukládá... Tak jsem to zavřela, jdu do rozepsaných a tam nic, jedna větička! Tak to už jsem myslela, že do něčeho kopnu. Promiňte, ale teď už se mi vážně nechce. Vím, že vy za to nemůžete, snad něco sepíšu, zítra ... 

Elisis

Stop zvířecích kožešin. Pomozte aspoň částečně.

24. listopadu 2010 v 16:04 | Elisis
Narazila jsem na jeden blog, který je proti zvířecím kožešinám. Zaujal mě, protože se liší od těch ostatních, kde jenom píšete svá jména, ale k ničemu to nepomůže. Tohle je naopak blog, kde máte do dopisu napsat svůj názor, a potom ho odevzdat v prodejně s kožešinami. Myslím si, že je to něco jiného, než ty ostatní blogy, kde se jen podepisujete, ale že to opravdu za něco stojí. 


Podívejte se. Určitě to stojí za zkoušku. Pokud někdy pojedeme do Ostravy do Futura, možná tam ten dopis vážně někde hodím, ať si ho přečtou. Určitě ho neodevzdám prodavačce, to radši nedělejte, ale třeba ho pohoďte na zem, nebo strče do kapes kožešin. Je to risk, ale třeba váš názor vezmou za to, a začnou prodávat jen kožešiny z uměliny. 

Typickým příkladem je obchod Kara s pravými kožešinami, ale i s kožešinami umělými. Proč tak týrají zvířata? Nemůžou za to, že mají tak krásou srst a pak zemřou, protože je za živa stáhnou z kůže! 

Můžete si přečíst, co všechno tam vyrábějí .. : 

Používaný materiál

Společnost Kara používá na výrobu kvalitního oblečení převážně přírodní kožešiny, ale také syntetické kožešiny a usně. Přírodní kožešiny jsou zastoupeny převážně z
kožešin králíků - přírodní barvy, ale i obarvené. Dále z modré, stříbrné nebo červené lišky. Mezi další přírodní kožešinu spadá mýval, nutrie, korejský pes, svišť, norci apod.
Pokud neradi nosíte pravé kožichy, je pro vás připravena kolekce výrobků ze syntetické kožešiny. V této kolekci si můžete vybírat z celé řady imitovaných přírodních kožešin v různých barvách a 
. Další část sortimentu tvoří výrobky z oděvní usně.

No řekněte, není to hrůza? Taková krásná zvířata, a oni z nich dělají kožichy, které se stejně pořád mění a mění! 

Proto existuje CHILDREN STOP FUR blog, který se snaží pomoct. 

Ale myslím, že kdyby ty kožešiny byly ze psů, či z koček, lidé by se snažili víc. Nechci vás urážet, nebo něco přát, ale vážně, když to taky nemáte rádi, nestačí jen sedět a litovat..

Elisis

"Sfoukni svíčku, slavíme tvoje první narozeniny, Elisis-Diary!"

24. října 2010 v 0:00 | Elisis
Dlouho jsme si čekali, na tento den. Ale přece se mi zdá, že to uteklo jako voda .. 
První rok. Ani se mi nechce věřit, že už to je opravdu rok, co jsme na tomhle blogu (Berry je zde sedm měsíců zhruba).

Připravila jsem si pro vás s Berry taky článek, o blogu .. Co si o něm myslíme, historie,.. však uvidíte :)

A tady je přání :


elisis-diary.blog.cz
Hodně se mi líbí ty barvy, fotograf šikula. Ještě jsem je trošku upravila, aby více vynikly .. ;)


Elisis-Diary 

Chata.

25. září 2010 v 8:38 | Elisis
deviantart.com
Dneska jedeme na chatu a vracíme se až v úterý. To ale neznamená, že mě tu po tu dobu neuvidíte :) Přednastavím článek a popřípadě přidám nějaké foto, když tam budem. Tak tu nezlobte, já se jdu ještě trochu pobalit a tetě zanést žrádlo pro naše zvířata, aby nám je občas nakrmila :D 
I když je v pondělí škola .. Náš ředitel je totiž .. No nebudu se vyjadřovat. 

Mějte se tu krásně

autor obrázku: Jamesparr

Elisis

Tak ňák

22. srpna 2010 v 21:57 | Berry
Nevím, jestli oznámení nebo ukecanost. Každopádně, zdravím opět po dvou týdnech. A věřím, že moje cestování skončilo tak, jako nám končí prázdniny. Nevím, jestli si to také uvědomujete tak moc. Já se ve středu asi určitě dočtu svůj rozvrh, změny profesorů. Musím sednout, nečíst, co mě baví, ale číst knížku na SOČ, jinak to nenapíšu a to budu pěkně v hájíčku.
Ale tím vás nechci strašit. Dnes jsem už dost unavená, takže články od Elisis projedu zítra. Jen jsem stihla projet komentáře k vtipům - jsem ráda, že se líbily - a k závěru povídky. Taktéž jsem velice vděčná věrným čtenářům a mám dotaz. Psali jste ve smyslu, že si přejete něco dalšího. Tak se ptám, jestli dáváte přednost na pokračování nebo jednorázovkám. Tzn. jestli tu mám dávat jednodílovky, další na pokračování ze svého blogu (o baletce, napsaných je asi 6 dílů takže by byly větší prodlevy mezi díly než týden asi) nebo vyymslet něco úplně nového.
Chci, aby se vám tu líbilo.
Zítra napíšu zamyšlení na téma týdne, protože je mi důvěrné. Doufám, že ho vydám a nebude příliš osobní, jakože to asi sklouzne. No, nechte se překvapit, jako já.
Tož, dobrou noc ;-).

P.S. Zkuste taky napsat, co byste tak ode mě tady chtěli. Krom povídek. Jestli sem tam fotky, vtipy, zkrátka - přejte si, já budu plnit ;-).

Soustředění (+rozpis neaktivity)

14. července 2010 v 10:07 | Elisis
www.elisis-diary.blog.cz
Zdravím lidičky. Tak jak si užíváte prázdniny? 
Já už jsem tedy byla na dovolené, užila jsem si to až až a teď mě čeká trochu sportu. No trochu. Zítra jedu na letní badmintonové soustředění, do 25.7., takže tady do té doby nejspíš ode mě nic nebude. Možná ještě něco stihnu přednastavit, ale ni neslibuju, protože ještě ani nejsem nabalená a nasportovaná. Já vím, den před tím ještě chci cvičit, když jsem na to zapomněla a nejspíš mě tam převálcujou, ale co, vždycky to tak bylo, je a bude. 
A co vy? Pojedete na nějaký tábor? Tam je vždycky největší sranda. Docela se těším, i když mě asi budou bolet všechny svaly. Nu co, to k tomu patří.

Chci se omluvit všem, co se zúčastnili testu bystrosti, diplomy asi v průběhu těchto deset dní nebudou. Nevím co je s Berry, jinak bych jí to přenechala. Nejspíš si užívá prázdnin. Nebo tomu, komu bych to jinak přenechala, je pryč, takže chvilku strpení prosím, pak je tady budete mít naservírované jedna radost. (Je to taky v tom, že za 1. místo je tři dny reklama na blogu, jenže kdybych to tady nechala teď, bylo by to tu deset dní, a to asi není moc fér, že ano? Diplomy už jsou hotové, snad počkáte.

Držte palce Bonovi...

22. května 2010 v 21:58 | Elisis
elisis-diary.blog.cz

U2-Walk on (Jdi dál)
Promiňte, že jsem dneska nic nepřidala, ale dostala jsem se sem teprve teď. Za tu dobu jsem si stihla přečíst jeden článek. Slavný zpěvák z U2, Bono musel na operaci páteře. Kvůli toho také odložit některá turné .. Nemyslím to tak, že na nějaké pojedu, ale chci jen, aby jste mu drželi palce, ať mu je líp. Už jste si jistě všimli, že miluju jejich hudbu, takže na něj myslím a přeju mu brzké uzdravení. 
Já vím, zase to tu ztrácí šťávu, hlavně díky mě. Nevím, co to Berry říká, že to tu upadá kvůli ní, když to vůbec není pravda.

Elisis

Kdy začne VFS?

21. května 2010 v 19:38 | Elisis
elisis-diary.blog.cz
Už se mě hodně lidí ptalo: Kdy začne 1. kolo VFS? a odpověď zní: Nevíme. Proč? Čeká se ještě na některé účastníky a my by jsme nerady začaly bez nich. Tak to prosím pochopte. Někteří ale ani nehli prstem se nám omluvit nebo něco říct, takže nevím, jak to s nimi je. Nebudu psát do jakého termínu to potřebujeme přesně, protože to prostě a jednoduše nevíme. Už jsem se bála, že soutěž ani nezačneme (problém s heslem), ale teď kdo ví kdy. Nezlobím se na ty, co se nám omlouvali, ale na ty, co se ani neomluvili. Je mi jasné, že nám to odporuje počasí a když už tak nemoc. Mrzí mě to, protože se přihlásilo hodně lidí a zrovna se na nás počasí takhle mračí.

Tak hodně štěstí, uzdravte se a ať se vylepší počasí :)

Elisis

Víte že ..

29. dubna 2010 v 16:58 | Elisis
www.elisis-diary.blog.cz
..včera jsem se tu neobjevila a dva dny jsem to nechala na Berry.Mrzí mě to,ale na PC jsem se nedostala a nebylo mi moc dobře.Byla jsem zmožená z tréninku (fyzička),kamarádce se udělalo dokonce špatně.Tak jsem se vám chtěla omluvit,ale neudělala jsem to schválně.
Příští dny to bude zase jako dřív,jen s jedním drobným rozdílem.
Jedu na školu v přírodě.Neznamená to,že tady nebudu.Vlastně nebudu,ale s Berry pro vás připravujeme články,na dny od 3.-7.5.(2010).Doufám,že tady budete chodit nadále a nebudete se nudit.Berry pro vás totiž připravuje články o Máji (lásky čas)-no řekněte,to děvče je vážně dar z nebe,sem vážně ráda,že ji mám :○)
Zkusím pro vás sepsat článek o Moři (téma týdne).Nic nebudu slibovat,ale nechte se překvapit.Bude se mi po vás vážně stýskat.
Nebudu si tady vylévat srdce,přece tady budu ještě do konce týdne,ale potom už pojedu.
Mám nachystané ještě jedno překvápko,ale to se ještě musím domluvit s Berry.Šílený nápad,ale snad vás to trochu potěší ;) Pokud to vyjde a dojde .. Možná vás to už trklo,ale nechte si to pro sebe.

autor obrázku: uložený v počítači

Podívejte se tady,Berry chce vědět váš názor ;)

Elisis

Chcete?

28. dubna 2010 v 21:14 | Berry
Hojte (spíše pěkný večer). Chtěla jsem se ozvat dřív, ale za a) jsem nestíhala a za b) mi hlouplo přihlašování. Mám na vás dotázeček. Na svém blogu jsem psala na přání jednu povídku (má víc dílů). Proto se vás ptám, zda-li ji tu chcete postupně přidávat.
Jmenuje se Nová práce a o čem je? Jak si vědátorka hledá práci po odabsolvování školy a to, jak to proběhlo a jak rychle se jí vzdala. Celé to je o práci - jak nastoupila, pár komplikací a odchod z práce.
Tak co, zaujalo, chcete více rozepsat? Hlasujte v anketě a pište prosím komentáře. Máte možnost si ovlivnit, co tu bude ;-).

Čítám

6. dubna 2010 v 20:36 | Elisis-diary
  • Ano,takže už na to došlo.Prostě nás nebaví,jak některé spřátelené blogy k nám vůbec nechodí,a když ano,ani se neobtěžují přečíst článek.Máme tady jen pár lidí,kteří opravdu komentují a čtou.Lidi,pokud na náš blog nechodíte rádi,řekněte to,každý má jiný styl,líbí se mu něco jiného.Já mám u toho trošku problém,neumím říct ne,a když těm lidem napíšete,že už prostě SB nechcete být (nebo se nezapíšete do aktualizací),začnou na vás mít jiný názor,rozšiřují o vás zlé klepy a tak dál.
  • Asi si teď říkáte,a co když nemám čas,co když mám něco jiného na práci? Řešení:Pokud si tohle říkáte,asi by jste si spřátelení pořizovat neměli.Prostě si zařiďte jen oblíbené blogy.Budete na ně chodit jak vám vyjde čas a chuť,takže kdykoliv.Nemusíte se stresovat,jé dneska jsem ještě neoběhla SB (nemám na mysli obíhačku,ale normální názor ke článku!).Někteří na to sice mají určité dny,ale to se mi zdá trochu hloupé.Možná jsem zlá,ale co když to v ten den třeba nestihnete?To se na ten blog vykašlete po zbytek týdne?Nebudu vám radit,protože zrovna moc dobrý radič nejsem,ale snad jste to pochopili.Někteří si dokonce řeknou:to je trochu blbý,jak to mají všechno nalajnované.Přece nechcete být takový detailista?
  • A jsme zase u oblíbených blogů.Prostě jsme se rozhodly,že to uděláme podobně jako Lowiska.Místo SB budou oblíbené blogy,na které si zajdeme kdykoliv budeme chtít,a budeme mít chuť.Možná některé ze SB z toho vyřadíme,protože tam moc rádi nechodíme,ale nikde to napsané nebude,bude to prostě v naší mysli uloženo.Proč? Aby potom někdo nenadával,že tam není,a tak podobně.Nemusíme tady mít hádky,kvůli tomuhle.
  • Ten,kdo je poctivé SB si ten článek přečetl.Pokud ne,smůla.Potom budete sice říkat,že vás nekomentuji a tak podobně,ale já vám na to jen řeknu,máš si číst články a bude vymalováno.
Elisis-diary

Ohledně prázdnin

31. března 2010 v 21:12 | Elisis
www.elisis-diary.blog.cz
Takže ohledně velikonočních prázdnin.Je volno,a my by jsme neradi přišli o skvělou návštěvnost,takže přednastavíme pár článků. Berry jede zítra pryč,a já jedu v pátek,ale až dopoledne,takže potom pro vás zkusím něco připravit.Držím všem holkám palce,ať vás nic nebolí .. Mě zase kluci vyhrožovali,že mě zliskají do modra,ale že budu pryč,nevím jestli jim to vyjde.Ale v úterý to můžete klukům oplatit,když vás vážně hodně polijou nebo vymlátí,takže výhoda.
Já budu pryč do pondělí,asi odpoledne,a Berry taky tak.Něco pro vás vymyslíme,ale nebudu předbíhat ;) Dneska mě trochu překvapilo počasí,jak z tak hezkého najednou začlo pršet,všude strašně mokro (tak to po dešti bývá,že),a já mám úplně špinavé boty,od bláta,jak čuník.Když jsme šli cestou ze školy vyfotila jsem tuto fotku,věřte nebo ne.Takže ten podpis tam není nadarmo.Dneska zase po škole hádky,hlava mi šla z toho kolem.Museli řešit nějakou Morenu a pár záplat?Doufám,že je to přes prázdniny přejde
Jinak co během školy?Psali jsme písemku ze zemáku,který vážně nemusím,ale ještě,že jsme mohli používat mapu .. Potom diktát z čejáku .. A aby taky nechyběly úkoly a učení x( Nemůže si to odpustit.Tak se s vámi zatím loučím,takové krátké info .. Doubrou

Elisis

Hlásím se,konečně..

14. března 2010 v 20:46 | Elisis
Promiňte mi,že sem tady až teď.Řekla sem do soboty,ale to jsem ještě vážně nevěděla,že budu mít tolik (m)učení.Ke všemu sem si ho zapomněla doma,takže mi to bylo na nic.Dneska jsem všechno do večera doháněla.Něco mám zase na zítra a je toho ještě polovina.Chápu vás,jestli jste naštvaní.Ale musíte uznat,že jsem nic neslíbila ;)
Fakt jsem se vyléčila,zítra už do školy .. No,moc se mi nechce,ale už se těším na ty báječný lidi,co jsem tam dlouho neviděla :) Taky jsem na vás myslela,copak se tu děje,ale Berry to tu skvěle zvládla,a věřím jí,takže nemám pochyb :)
Nebudu to tu moc rozvádět,chci ještě stihnout omrknout nějaké ty články,možná ještě napíšu povídku,už vím do puntíku o čem bude,pořád jsem o tom na ,,léčbě" přemýšlela ;)

A jak jste se měli celý víkend?

autor obrázku : *Joniina

Elisis

Chyby blog.cz?

14. března 2010 v 18:31 | Berry
Chtěla bych se na něco zeptat (ano, už jsem se vrátila z víkendu a mimo jiné projížděla vlakem přes dědinu, kde bydlí Elisis - ach ta ironie). K věci. Chci se zeptat, jestli vám jde pustit písnička o dva články níže AsiJat. Nevím, jestli je to chyba blogu nebo mého nb nebo čeho, ale nevidím články pod tímto článkem (na téma týdne Peníze) a video mi ani nejde spustit. Všimla jsem si toho předtím na jiném blogu a nevím, kde je právě chyba. Ani mi nejde vidět text, co jsem psala pod videem.
Proto se ptám - je to chyba blog.cz nebo to normálně vidíte a jde vám to zpustit? Díky...

Za peníze si dobrou náladu nekoupíme ..

24. února 2010 v 20:20 | Elisis-diary
Mám pravdu nebo ne?Myslím že ano.Kdyby to bylo možné,asi bych si jí koupila .. A bylo by nám konečně dobře.Jenže taková možnost zatím není...Na srdci máme rány a horlivě čekáme na jaro.Na to jaro,kdy budou ptáci blaženě zpívat,příroda dostane barvu a sluníčko se bude usmívat .. Bohužel si ještě nějaký ten pátek budeme muset počkat.
Všechno je zašedlé a temné .. Smutné.Působí to tak.
Je mi to líto,ale nevím,kdy zase budeme přidávat.Možná zítra,možná pozítří.Nic neslibuju.Nejde tady o školu,ale o to,jakou máme náladu.
Možná se zítra něco málo objeví .. ale s Berry to nevím.Nechám jí odpočívat taky se nemá zrovna nejlíp...Ale nic neslibuju,abych to potom nemusela nějak dohánět.
Možná se tady objeví aspoň nějaký krátký článek,aby tu nebylo pusto.

PS : Nepíšu to do knihy hříchů,protože se mi to jako hřích nezdá ...


Elisis-diary

Bylo to k ničemu

14. února 2010 v 16:03 | Elisis
Řeknu vám,že jsem teď opravdu naštvaná !!!

Takže : Chtěla jsem pro vás připravit fotky z TS3 na téma : Valentýn.Máme i Luxusní bydlení a nové město Riwierv /nevím jak se to přesně píše/ takže to najíždělo strašně pomalu.Konečně to najelo a já se vrhla udělat zamilované simíky.Jenže se to strašně sekalo,ale já na to moc nebrala ohledy.Trvalo mi dvě hodiny,než jsem udělala dva simíky,protože se to vážně dost sekalo a někdy jsem čekala dost dlouho,než to zase najelo.Ok,řekla jsem si a začala jsem stavět barák.Jako na zavolanou se to sekalo taky,ale co bych pro vás neudělala,už jsem to měla dlouho naplánované.Takže s baráčkem jsem se párala další hodinu a půl .. Tak to bychom měli,jdu konečně fotit...Ale co se nestalo.Kliknu na simku a na simíka a tam je jen Hrubě..a Vylekat.Cože ? Kde je Pobavit nebo Klábosit ? Kde!!!Tak jsem klikla na vylekat,ona ho vylekala a měli nad sebou mínusy...zkusila jsem to znovu .. Tentokrát jsem klikla na simíka aby klikl na simku.To samé ..Zkusila jsem to restartovat a zase to najíždělo.Nic.Furt to samé .. Uložila jsem to,což trvalo asi deset minut .. NIC !! Děláte si srandu ! Klikla jsem na pohovku,kde si oba sedli a dala jsem Mazlit se na pohovce .. A když už to mělo být tak se oba objevili někde jinde a jen postávali ! Zkusila jsem to na základní pohovce /ze hry,tamta byla down/ a ono to samé ! Tak to mě fakt naštvalo,vypla jsem to a teď píšu tento článek ..

Takže se omlouvám,ale dneska tu nic k Valentýnovi zřejmě nebude Taky mě to štve a hodně .. Mělo mi to dojít,protože když jsem hrála cestovní horečku,bylo to tam taky tak ...Snad se to nějak vyřeší a nebude se to muset nějak přeinstalovávat..

Děkuji tomu bacilu,co nakazil naší hru,fakt díky

Elisis

Naražená kostrč

6. února 2010 v 18:15 | Elisis
Nemám na nic chuť,nemám chuť něco přidávat.Mám naraženou kostrč.Je to hnusný pocit.
S kámoškou jsme jeli na sněžném kruhu,a najeli jsme do stromu.S kámoškou to tak zlé nebylo,byla v pohodě,ale já .. Nemohla jsem dýchat,sýpala jsem a nemohla se hnout.Když přišla Hanka,tak mě zvedla a odvezla domů.Nechodila jsem celou dobu jsem ležela.Už je to lepší,ale hodně kulhám a někdy je to jako nůž do zad.
Možná budu přidávat,ale nic neslibuju.Mám cestovní horečku v sims,takže se možná objeví komiksy.Podle toho,jestli budu chodit do školy .. Jestli ne,budu se nudit, takže komiks by měl konečně být.Ale jestli jo ... Nevím co,do tělocviku chodit rozhodně nebudu,a to je jako na potvoru,protože máme nacvičovat na karneval.
V ŽK nemám ještě ani jednu omluvenku.Možná se tam objeví ..

Elisis

Blogová vesnička

5. února 2010 v 19:59 | Elisis
Já vím,jsou tu samý kecy.Ale v hlavě mi blikl takový nápad:Blogová vesnička.
Zní to asi bláznivě,ale prostě si myslím,že by to mohla být zábava,ale neříkám,že bude ..

Nejprve by jsme založily vesnici /ještě není název/,kterou by jsme pojmenovali.Ale nebude to vesnička,jako vesnička.Bude to něco ve stylu blogu -psaní.Třeba továrna na písmena,pošta /samozřejmost/,obchod s fonty /písmena na stáhnutí/,atp..Město by se založilo,a my by jsme udělali zápis na obyvatele .. Návštěvníci našeho blogu by se zapsali,napsali jaký chtějí mít dům,jak se bude jmenovat jejich rodina /ve stylu psaní/ a tak.

-takové základní informace

Myslím,že by bylo fajn,mít takovou blogovou vesničku.V nějakém grafickém programu by jsem vždy udělala/ly obrázek vesničky,nových obyvatelů,zvětšení vesničky atd.Nemusí to být Photo Filtre nebo Photoshop,stačí třeba i malování :D Vím,že se asi smějete,ale co.V malování se taky dají udělat hezké věci :) A nepotřebujeme to mít nějaké nóbl přece.

Ještě to není moc jisté,domluvím se s Berry,snad bude souhlasit ;) Přísahám,výmysl je z mé hlavy,nikde jsem to neokoukala !

Jak vám to připadá ?

Avatar,vyrazil mi dech

1. února 2010 v 19:32 | Elisis

Naprosto úžasný film.Včera jsem ho viděla,a už od začátku mě upoutal.Segra říkala,že když u toho budete třeba na pc,tak to potom nepochopíte,takže by bylo lepší se na to soustředit ;) Zrovna před chvílí jsem zjistila že James Cameron /režisér Avataru/ nikdy nestudoval filmařčinu.To mě vážně udivilo,na to,že z něj vyšly tak nádherné a úžasné filmy.To vážně palec nahoru ;) Mezi ně patří i Titanic a Terminátor.Je jich samozřejmě více - tady ;) Rozhodně doporučuju se na Avatar podívat.Grafika je nádherná,ty barvy a děj.Ale už jste jistě slyšeli,že je to trochu Sci-fi.Mě to vůbec nevadilo :)
Děj se odehrává v budoucnosti (od května do srpna roku 2154) na měsíci Pandora v systému Alfa Centauri, kde je Zemi nepodobná příroda, ve které žijí domorodci modré barvy kůže podobní lidem.
Při pohledu na ten obrázek,se chci na film podívat znovu!

PS:První článek v únoru-nový design čeká :)

Elisis

Škola je báječná,když je zavřená.

28. ledna 2010 v 13:33 | Elisis
Nebylo to zas tak hrozné,jak se čekalo.Kdyby jsme dneska psali test,nejspíš by mě kleplo,ale nakonec jsme nepsali,což je dobře.Ale volno stejně nemáme.Musíme se učit děják a češtinu.Miluju učitele,kteří o prázdninách /volnech/ nedávají úkoly.Jedna taková ve škole u nás je,kéž by jsme ji měli.Ale jako třídní jí mají deváťáci...A kdo by chtěl takový spratky z pátý třídy (kromě některých andílků ).

.Opravdu to byl pro mě šok,protože jsem čekala aspoň dvě dvojky .. Předevčírem jsme psali z matiky a úplně jsem to zvorala,takže nečekám nic dobrýho.
Upřímně se vás chci zeptat,máte rádi školu?Já jsem ráda,že je,protože bych neměla takové super kámoše.Ale když to vezmu z druhé stránky,tak jí opravdu nesnáším.%

Hlaste se,než si to rozmyslím

21. ledna 2010 v 18:19 | Elisis
Hey lidi,prosím,zapište se někdo na ten konkurz blogmastera..Kdyby byl někdo druhý,který by mi tu pomáhal,bylo by to mnohem jednodušší...Jedu dolů po stránce blogu,a na počítadle návštěvnosti vidím osm lidí .. Achjo,kdyby byl někdo který by třeba přidal jen jeden článek za den .. Třeba hned po škole,a potom bych se o to starala já sama .. Prosím,aspoň někdo .. Někdo,kdo je fajn a neporušuje podmínky na blogmastera .. Prosím vás .. Snad se mezi vámi někdo najde .. Já vím,není čas .. Ale nechci po vás toho času tolik stačí přidat třeba jednou za dva,tři dny ... Měli by jste si pospíšit,než si to rozmyslím,nebo něco jinýho,horšího .. .


PS : V horním boxu máte odkaz na konkurz.

Elisis
 
 

Reklama